O nas

 

Nasza historia

Dobretranskrypcje.pl to firma, której główną specjalnością jest transkrypcja nagrań, rozpraw sądowych oraz wywiadów. Nasze przedsiębiorstwo zostało założone z myślą o placówkach badawczych, instytucjach, a także osobach prywatnych, by móc zaoferować kompleksową pomoc w zakresie sporządzania transkrypcji w jak najkrótszym czasie, z zachowaniem pełnej poufności powierzanych nam materiałów.

Przepisywanie nagrań jest dla nas pasją, którą realizujemy z maksymalnym zaangażowaniem i z dbałością o najmniejsze nawet detale. Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych transkrybentów, badaczy i anglistów, którzy zapewniają pisanie transkrypcji na najwyższym poziomie. Każda realizowana przez nas transkrypcja nagrania (audio lub wideo) polega na jak najwierniejszym sporządzeniu wersji tekstowej.

Co nas wyróżnia

Firma Dobre Transkrypcje została założona i jest prowadzona przez badacza jakościowego, w zespole są więc nie tylko osoby znające specyfikę prowadzenia badań i wywiadów, ale także doświadczeni poloniści, tłumacze, studenci prawa czy medycyny, co pozwala nam z dużą dokładnością spisywać powierzane nam nagrania.
Nad sprawną realizacją zleceń czuwa Koordynatorka zespołu, która dba o to, żeby poszczególne nagrania trafiały do odpowiednich osób, były spisywane na czas i sprawdzane pod względem ich jakości.

 

Nasza oferta obejmuje transkrypcje, czyli przepisywanie nagrań: 

  • wywiadów i notatek głosowych dla dziennikarzy,
  • posiedzeń sądu dla radców prawnych i adwokatów,
  • szkoleń i wystąpień dla trenerów oraz coachów,
  • wywiadów IDI i FGI, paneli ekspertów dla badaczy oraz naukowców,
  • zebrań i posiedzeń zarządu dla przedsiębiorców.

Standardowo wykonujemy nie tylko transkrypcje nagrań i wywiadów, ale także transkrypcje e-protokołów, kierując swoją ofertę przede wszystkim do osób pracujących w sądownictwie. E-protokół z rozprawy stanowi nowoczesne, bardziej szczegółowe od tradycyjnego narzędzie, które pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas na odsłuchiwanie rozprawy sądowej, a także zagwarantuje znacznie większy komfort pracy.

Referencje

Zobacz dla kogo mieliśmy przyjemność pracować!

referencje

Drzewiecki Tomaszek & Wspólnicy

referencje

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich

referencje

Puls Biznesu

referencje

Ministerstwo Sprawiedliwości

referencje

Uniwersytet SWPS

referencje

ARC Rynek i Opinia

referencje

Laboratorium Badań Społecznych

referencje

Europejska Sieć Pamięć i Solidarność

Czekamy na Twój kontakt